+90 (212) 671 20 21
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Fuarlarımız

Anasayfa » Fuarlarımız
Fuarlarımız

Etkin Medikal’ in Katılıdığı Uluslararası Medikal Sağlık Fuarlar

Etkin Medikal ve ladyfalcon & Mr.Falcon markalarımız ile çeşitli ayak sağlık problemlerine sahip hastalar için ortopedik terlik, sandalet, tabanlık ve ayakkabı ürünlerimizi tüm Dünya ülkelerine ihraç etmekteyiz. Başta Dünya’ nın en prestijli sağlık fuarı durumunda olan Dubai Arab Health fuarı ve Türkiye Expomed Sağlık Fuarı olmak üzere birçok fuarda ülkemizi temsil etmekten onur duyuyoruz.

Uluslararası fuar deneyimine sahip kadromuz ile her katıldığımız fuarda ayak sağlık problemi olan hastaların ihtiyaçlarını yakından tespit ederek üretim Ar – Ge çalışmalarımızı bu çerçevede yönlendiriyoruz.

Ayrıca uluslararası vizyonda boy gösterebilmek için ürün kalitesinin önemini bilen firmamız %100 gerçek deri üretim yaparak kaliteli ürünler ile müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmaktadır. Etkin Medikal firmamızın katılmış olduğu uluslararası medikal sağlık fuarları ile ilgili resimlerinden bazıları aşağıdadır.

Falcon ortopedik terlik ve ayakkabılar ile katıldığımız uluslararası fuarlarımızdan bahsettiğimiz bu sayfamızın dışında ürün kalite belgelerimiz hakkında detayları bulabileceğini sayfamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.