+90 (212) 671 20 21
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular
Firmamız hakkında sıkça sorulan sorular.
Perakende mağazanız var mı?
Firmamız Falcon marka ortopedik terlik ve ayakkabı üretimi yapan ve birçok ayak sağlık hastalığı için yürümeye yardımcı ve koruyucu ürünler üretip ihraç etmektedir. Perakende mağazamız olmayıp Türkiye içinde ürünlerimizi perakende almak isteyen müşterilerimiz online alışveriş sitelerimizi ziyaret ederek sipariş verebilirler.
Sipariş verebileceğimiz online alışveriş siteleriniz nelerdir?
2006 yılından beri aktif olan resmi satış sitelerimiz www.ortopedikterlik.com ve www.ladyfalcon.net aracılığı ile güvenli sipariş verebilirsiniz
Toptan alımlarda fiyat teklifi nasıl alırım?
Toptan ve ihracat için özel fiyat için firmamızdan talepte bulunabilir ve size özel fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Toptan fiyatlarımız için info@etkinmedikal.com mail adresimize firma bilgilerinizi ve ilgilendiğiniz ürün grubu hakkında detaylı bilgi maili atarak özel fiyat teklifi talebinizi oluşturabilirsiniz. Talep mailiniz tarafımıza ulaştıktan sonra en kısa süre içinde bildirmiş olduğunuz mail adresine teklifiniz gönderilir
Topuk dikeni terlik ve ayakkabıları ile topuk dikeni hastalığından tamamen kurtulur muyum?
Topuk dikeni hastalığı şuan tıbbi bir kesin çözümü olmayan ve bayanlarda erkeklere göre 5 kat daha fazla görülen şiddetli yürüme acısı yaşatan bir ayak sağlık hastalığıdır. Falcon ortopedik topuk dikeni ürünleri topuk dikeni hastalığı için günlük yaşantınızı daha kaliteli yaşamanıza ve az acı ile yürüyüş yapmanızı sağlayan yürümeyi destekleyen ürünlerdir.
Antistatik ameliyathane terlik şartnamesi ihale için uygun mu?
Falcon antistatik otoklavlanabilir ameliyathane terlik şartnamemiz bugun Türkiye'de hemen hemen bütün devlet ve özel hastanelerinde satınalma ve ihale işlemlerinde en çok kullanılan şartname durumundadır.
Etkin medikal kaç yılında ve nerede kurulmuştur?
Etkin medikal firmamız 2006 yılı haziran ayında istanbul' da kurulmuş ve üretim yeri istanbul' da olan bugün 40 dan fazla ülkeye ihracat yapan bir firma konumundadır.
Ürünlerinizi mutlaka deneyerek almak istiyorum ne yapmalıyım?
Perakende için alışverişlerinizi online sitelerimizden yapmanız gerekmekte ancak ısrarla denemek isteyen müşterilerimiz firmamızdan özel randevu talep etmek zorundadır. Randevu talebinde bulunurken denemek istediğiniz ürün kodunu ve ayak numaranızı belirten bilgileri tarafımza bildirmeli ve ayağınızdaki problem hakkında detaylı bilgi vermelisiniz. Sizin için en yakın tarihe randevu ayarlanacak ve tarafınıza bildirilecektir.
Ürünlerinizin kalite belgeleri mevcut mu?
Falcon marka ortopedik ayak sağlık ürünleri Türkiye standartlarının çok üzerinde kaliteye sahiptir. Bunun sebebi ise yurt dışı ihracat ağırlıklı çalışmamız ve ihraç ederken de her ülkenin farklı ihtiyaç duyduğu standart ve belgelere uygun hareket etmesinden kaynaklanmaktadır. Firmamız ISO 13485 ve her ürün grubu için CE self deklerasyona sahiptir. Markaları Türk patent enstitüsünden patenli olup koruma altındadır.