+90 (212) 671 20 21
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Zayıflama ve Selülit Ayakkabısı

Ladyfalcon Zayıflama ve Selülit Ayakkabısı
Zayiflama-ve-selülit-ayakkabisi-32

Zayiflama-ve-Selülit-Ayakkabisi-32

Zayıflama ayakkabısı aynı zamanda selülit ayakkabısı ürünümüz bir çok özelliği ile dikkat çeken Türkiye’ nin ilk zayıflama ve selülit ayakkabısı olup 2006 yılından beri üretimi yapılmaktadır. Bu sayfamızda ladyfalcon zayıflama ve selülit ayakkabı model, özellik, renk seçeneği ve kullanıcı yorumlarından bazılarını bulabilir sipariş vereceğiniz online satın alma sitelerimiz hakkında bilgilere ulaşabileceksiniz.

Zayıflama Ayakkabısı Ürün Açıklaması

Selülit; Zayıflama ayakkabısı olarak Türkiye’ de anılan ancak zayıflamanın yanı sıra birçok özelliği ile dikkat çeken Ladyfalcon ayakkabı modelleri %100 gerçek deri ile üretilmiş en kaliteli zayıflama ayakkabı modelidir. Zayıflamanın yanı sıra selülit oluşumunun önüne geçmekte ve 9 derecelik ters mekanizma tabanı sayesinde günlük yürüyüşlerimizde çalışmayan kasları aktive edip kan dolaşımının yeterli olmadığı için oluşan selülitlerinizden kurtulmanızı ve daha fit bir görünüme sahip olmanıza yardımcı olmaktadır.

Kamburlaşma; Günlük yürüyüşlerimizde ister istemez vücut pozisyonumuz kamburlaşmakta ve bu duruş bozukluğu olarak çeşitli sağlık sıkıntılarına sebebiyet vermektedir. Ladyfalcon ayakkabıları ters taban mekanizması sayesinde vücut pozisyonumuz otomatik olarak dik bir hale gelmekte ve kamburlaşma probleminin önüne geçilmektedir. Bu özelliği sayesinde kamburlaşma sorunu olan hastalara doktorlar tarafından tavsiye edilen bir üründür.

Zayıflama; 9 derecelik ters taban teknolojisi sayesinde düz yolda yürürken bile yokuş yukarı çıkıyormuş gibi kaslarınızı çalıştırır ve normal yürümeniz de yaktığınız kalorinin 4-5 kat fazlasını yakmanızı sağlar. Düzenli kullanımda istediğiniz form ve sağlıklı kiloya ulaşabilirsiniz. Günümüzün en büyük sağlık problemleri arasında aşırı kilo ve zayıflama problemi karşımıza çıkmakta olup vücudunuza herhangi bir zararlı cisim sokmadan doğal yolla zayıflayabilirsiniz.

Ladyfalcon Zayıflama Ayakkabısı Özellikleri

 • Doğal yolla zayıflamanıza yardımcı olur.
 • %100 hakiki deri.
 • Vücut pozisyonunu dikleştirir.
 • Bel fıtık tedavisinde kullanılır.
 • Kamburlaşmayı engeller.
 • Selülitlerin oluşumunu önler.
 • Yürüyüş ayakkabısı olarak kullanılabilir.
 • Ayarlanabilir cırtlı model.
 • Poliüretan dış taban.
 • Renk: Siyah, bej ve kahverengi.
 • Numara: 36-37-38-39-40
 • Bayan ayak anatomisine uygun.
 • Patentli zayıflama ayakkabısı.
 • İlk ortopedik özellikte zayıflama ayakkabısı.
 • Türkiye’ de üretilmiştir.
 • Marka: Ladyfalcon

Zayıflama Ayakkabısı Model Renk Görselleri

Zayıflama ve selülit ayakkabısı ürünümüz hakkında detaylı renk seçeneklerini yakından inceleyebilmek için aşağıdaki resimlere tıklayarak büyültünüz.

Zayıflama ve Selülit Ayakkabısı Kullanım Kılavuzu

Zayıflama ve selülit ayakkabısı ürünümüzü aşağıda belirttiğimiz kullanım şartlarına uygun kullanmanız durumunda uzun süre sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz.

 • Zayıflama ve selülit ayakkabılarımız kendi deri renginde boya veya natürel cila ile boyanabilir.
 • Hakiki deri üretim olduğu için sudan özellikle deniz tuzlu suyundan uzak tutunuz.
 • Kesinlikle makine de yıkamayınız.
 • Islanan zayıflama ayakkabılarınızı nemli bez ile silip oda sıcaklığında kurumaya bırakınız kesinlikle soba veya kalorifer üstüne koymayınız.
 • Sürtme ve çarpma sonucu zarar gören ürünler kullanıcı hatası olarak değerlendirilir.
Tavsiye edilen kullanım şekli nedir?

Zayıflama ayakkabısı ürününü vücudunuza alıştırarak kullanılması tavsiye edilmektedir. Çalışmayan kaslarınızı hareketlendireceği için kas ağrılarına sebebiyet verebilir. Bu yüzden ilk gün 1 saat, 3. gün 2 saat 1 hafta sonra 3 saat giyilecek şekilde vücuda alıştırarak kullanmanızda fayda vardır.

Zayıflama ve selülit ayakkabıları düzenli kullanım sonrasında 40-60 gün sonra gözle görülür bir şekilde etkisini gösterecektir. Aynı zamanda sağlıklı beslenmeyi de ihmal etmemek gerekmektedir.

Zayıflama Ayakkabısı Kullanıcı Yorumları

 • ladyfalcon.net sitesinden 2006 yılında aldığım zayıflama ayakkabısı ürünü ile 3 ayda yaklaşık 12 kg kilo vermiştim ve ciddi bir faydasını gördüm. sonrasında ise koruma amaçlı kullandığım ladyfalcon zayıflama ayakkabısını halen kullanmaktayım. Yeni ürünler gerçek deri olması da kalitesini ortaya koymaktadır.
 • Arkadaşımın tavsiyesi ile aldığım zayıflama ayakkabıları gerçekten düzenli giyildiğinde işe yaramaktadır. ilk günler kas ağrısına alışmakta zorlandım ancak 4-5 gün sonra vücudumun dirileştiğinin farkına varınca keyifle giyiyorsunuz. Yaklaşık 2 ay içinde 5 kg verdim. Teşekkürler herkese tavsiye ederim.
 • Kamburlaşma problemi olduğu için çocuğuma doktor tavsiye ettiği için almış olduğum ayakkabı. İlk günden sonra dikleştiğini gözle görebiliyorsunuz ve kamburlaşma üzerinde inanılmaz etkili bir ayakkabı. Tavsiye ederim.

Online Sipariş

Zayıflatan ayakkabı fiyatları, modelleri ve ödeme seçeneklerini zayıflama ayakkabısı kategorimizden inceleyebilirsiniz.

Zayıflama ayakkabısı modelleri, fiyatları, özellikleri ve faydaları hakkında detaylı bilgilerin verildiği bu sayfamızın yanı sıra zayıflama terlik modelleri sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM

 1. Hatice Tanış dedi ki:

  Hızlı ve doğal yolla zayıflatan ayakkabı. %100 deri ve 9 derece ters tabanı ile ayaklar yokuş yukarı çıkıyormuşçasına kasları çalıştırıyor. Ben çok faydasını gördüm. Ortopedikterlik.com sitesinden satınalabiliyorsunuz.

 2. Kerime Yoldaş dedi ki:

  Zayıflama ayakkabısı için en işe yarayan ve en kaliteli ayakkabısıdır. 2 ayda 13 kg vermeme sebep oldu. Tek yapmanız gereken yürümek ve gerçekten normal yürümelere göre çok daha hızlı kg verdiriyor. Ancak ayaklarınızı alıştırarak kullanın derim. Falcon zayıflama ayakkabısını tavsiye ederim kesinlikle.

 3. Zeynep dedi ki:

  Ben faydasını gördüm teşekkürler. Normale göre daha hızlı kalori yakılıyor ama diyete özen göstermeliyiz unutmayın.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?